SINNERS stoupají žebříčkem vzhůru, jsou 25. nejlepším týmem světa

10. února 2021 12:04 - Praha

Úvod sezony je zastihl v parádní formě. Česká jednička ve hře Counter-Strike: Global Offensive SINNERS pokořila další významnou metu. Podle aktuálního žebříčku hltv.org jsou hříšníci 25. nejlepším týmem světa. To se žádné české esportové organizaci v CS:GO doposud nepodařilo.

 

@sinnersesports, Facebook

SINNERS zkraje nové sezony připisují jeden úspěch za druhým. Sestava posilněná o legendárního českého plejera Tomáše „oskar" Šťastného se prosazuje i v nabité konkurenci mezinárodních turnajů.

Hříšníci v aktuálním ročníku sbírají skalpy velkých jmen světové scény. Na turnaji Vulkan Fight Series padli až ve finále, probojovali se na Snow Sweet Snow 1, kde měřili síly se zvučnými organizacemi TOP 30, a hlavně naposledy připsali prvenství v turnaji Shadow League.

Česká jednička tak může odškrtnout další milník. Zatímco minulý týden hříšníci slavili 30. místo ve světovém žebříčku, v aktualizovaném vydání z tohoto týdne si ještě o pět míst polepšili. To se žádnému českému týmu v CS:GO doposud nepodařilio.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/506887194038473

Už ve středu se SINNERS představí českým fanouškům v dalším turnaji. Na European Development Championship 2 budou bojovat s evropskými celky užší špičky. A hned na úvod základní části podniku čeká na české vyslance velmi kvalitní soupeř, španělský tým Movistar Riders, vítěz lednového OMEN WGR European Challenge.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: