Bravo! SINNERS poráží zkušené Němce a postupují do semifinále prestižního turnaje

8. dubna 2021 18:52 - Praha

Jasná výhra a postup. Česká jednička ve hře Counter-Strike: Global Offensive SINNERS zvládla čtvrtfinále prestižního turnaje Funspark ULTI a těší se z postupu mezi čtyři nejlepší týmy. Hříšníci ve čtvrtečním klání porazili jednoznačně 2:0 na mapy německý celek Sprout.

 

@sinnersesports, Facebook

SINNERS do turnaje Funspark ULTI vlétli jako uragán. Ve skupinové fázi neztratili ani mapu a výhry připsali proti celkům TeamOne a Lyngby Vikings.

V play off na české plejery čekal těžší kalibr. Německým Sprout aktuálně podle serveru hltv.org patří 24. příčka světového žebříčku. Jenže SINNERS mají fantastickou formu, ani proti Sproutu neztratili mapu a po výhře 2:0 postupují do semifinále.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/573048170755708

Oskar a spol. postup do semifinále nakonec ztvrdili na oblíbeném Vertigu, kde soupeře přehráli poměrem 16:10.

Nejlepším střelcem utkání byl Tomáš "oskar" Šťastný, který ve statistice +/− zaznamenal skóre +19.

V semifinále čeká na české plejery lepší z dvojice Movistar Riders, Dignitas. Prvně jmenované hříšníci v únoru porazili, proti švédským Dignitas mají Češi bilanci 2:1 na zápasy. Semifinále je na programu v sobotu od 14:00.

Funspark ULTI 2021 Europe Regional Series 1
Čtvrtfinále
SINNERS - Sprout 2:0 (16:11, 16:10)
pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.