Entropiq spouští novou sekci a přivádí českou jedničku

14. dubna 2021 23:57 - Praha

Česká esportová organizace Entropiq spouští sekci pro herní titul Fortnite. A do svých řad přivítala rovnou jedničku české scény Patrika "Wraxx" Dalaveraje. Ten má na kontě několik zajímavých výsledků z mezinárodních turnajů a angažmá u akademie rakouské organizace Wave Esports.

 

@Entropiqteam

Černo-zelení vstupují do světa populární střílečky Fortnite. Uspět budou chtít s předním českým plejerem Dalaverajem. Ten má za sebou účast na několika velkých turnajích jako například loňský Logitech G Cup, DreamHack Open nebo Fortnite Champion Series.

„V roce 2019 jsem byl TOP5 na česko-slovenské scéně. Vloni už jsem byl nejlepší. Věřím, že v barvách Entropiqu udržím pozici domácí jedničky a snad přidám i nějaké ty mezinárodní úspěchy," říká nová posila Entropiqu.

Dalaveraj má za sebou působení v českém týmu ETernity a u akademie rakouské organizace Wave Esports.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.