Živě

Sampi přejelo v přátelském duelu Spartu

3. května 2021 17:59 - Praha
(Aktualizováno: 5. května 2021 08:57)

Pohodlné vítězství 4:0 na zápasy zaznamenala české esportová organizace Sampi v přátelském duelu ve hře FIFA 21 nad fotbalovou Spartou. Za Sampi si dvě výhry připsal Dominik „Seron“ Čermák nad Janem „Emerickson“ Krupičkou a rovněž dvě výhry zaznamenal český fotbalový reprezentant a majitel Sampi Jakub Jankto, který udolal záložníka Adama Hložka.

 

Prestižní showmatch měl jasného vítěze. Dominik „Seron" Čermák se z výhry 2:0 na zápasy radoval po jednoznačných výsledcích dvakrát 4:1.

Hlavním lákadlem přátelského zápasu byl souboj mezi sparťanem Adamem Hložkem a záložníkem Sampdorie Janov Jakubem Janktem. Druhý jmenovaný rovněž ovládl obě střetnutí.

Jankto si se svým mladším fotbalovým kolegou nejprve poradil poměrem 3:0. V nejdramatičtějším posledním utkání showmatche pak zvítězil těsně 2:1.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.