Živě

Entropiq bere titul z mezinárodního turnaje Funspark ULTI

8. června 2021 00:31 - Praha

Bravo! Česká esportová organizace Entropiq získala první titul z mezinárodního turnaje ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Východoevropská sestava v čele s Vladislavem „Krad“ Kravčenkem dokráčela k triumfu v podniku Funspark ULTI 2021, když v neděli porazila dánský celek Lyngby Vikings jednoznačně 2:0 na mapy.

 

@Entropiqteam, Twitter

Organizace Entropiq v květnu oznámila podpis nového týmu pro CS:GO a východoevropská sestava slaví v černo-zelených barvách první velký úspěch. Rusko-kazašská soupiska v neděli ve finále porazila Lyngby Vikings na turnaji Funspark ULTI 2021: Europe Season 2 a bere titul.

Černo-zelení ve finálovém klání jasně dominovali. Jako 15. tým světa vstupovali do duelu proti 68. celku podle žebříčku HLTV jako velcí favorité. V sérii BO3 Entropiq nejprve ovládl poměrem 16:7 Dust2, aby cestu za titulem pohodlně dotáhl na Vertigu poměrem 16:10.

Nejlepším střelcem utkání byl Vladislav „Krad" Kravčenko, který ze dvou map zazářil kladným poměrem k/d +22. Entropiq získal za triumf turnajovou odměnu ve výši 15 000 dolarů (přes 300 000 korun).

V play off černo-zelení postupně vyřadili dánský celek Copenhagen Flames a následně v semifinále finský tým HAVU.

Druhá česká organizace v turnaji Sinners neprošla do play off ze základní skupiny, když podlehla švédským Dignitas a rakouským TTC.

Funspark ULTI 2021: Europe Season 2
Výsledky finále:
Entropiq - Lyngby Vikings 2:0 (16:7, 16:10)
pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.