CapseN přestoupil z Entropiqu do Dynama. V novém působišti začal vítězně

21. září 2021 14:32 - Praha

Hráč populární fps střílečky Counter Strike: Global Offensive Lukáš „CapseN“ Koláčný skončil v týmu Entropiq Prague. Český plejer bude nově působit na soupisce celku Dynamo Eclot, kde nahradil Michaela „boby“ Mečla. Česká organizace novinku oznámila v pondělí prostřednictvím sociálních sítí.

 

@CAPSENcsgo, Facebook

Koláčný byl v Entropiqu Prague nedávno posazen na lavičku. Vicemistr Česka v CS: GO proto požádal vedení černo-zelené stáje o rozvázání kontraktu. Šéfové pražské stáje mu vyhověli a pro CapseNa začalo shánění nového angažmá.

To ale dvaadvacetiletý plejer dlouho hledat nemusel. O své nové akvizici v podobě Koláčného informovala v průběhu pondělí organizace Dynamo Eclot, která v nedávno skončené Tipsport COOL lize obsadila třetí příčku.

https://www.facebook.com/dynamoeclot/posts/263553502438688

Koláčný v Dynamu zaznamenal ještě v pondělí večer vítěznou premiéru. Ecloti porazili 2:0 na mapy ukrajinský tým B8, favorita turnaje Y-Games Slovakia. Koláčný byl na straně Dynama nejlepším střelcem se statistikou K/D +12.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.