DreamHack Open může být s českou účastí. Sinners dostali pozvánku do uzavřené kvalifikace

6. října 2021 16:27 - Praha

Listopadové DreamHack Open, prestižní turnaj v herním titulu Counter-Strike: Global Offensive, bude možná s českou účastí. Pozvánku do uzavřené kvalifikace dostala česká jednička Sinners. Místenku k bitvám o postup na významný evropský LAN turnaj obdržela také ruská sestava Entropiqu. Kvalifikace proběhne mezi 20. a 21. říjnem online formou.

 

@SINNERS_ESPORTS, Twitter

Mezi nasazenými týmy podniku DreamHack nechybí německý BIG, 11. celek světa, Mousesports nebo Team Spirit. Osmičlenné startovní pole doplní tři týmy z uzavřené kvalifikace.

A právě skrz ni se na prestižní turnaj mohou probojovat české organizace Sinners a Entropiq. Nebude to ale vůbec nic snadného. Na Oskara a spol. a černo-zelenou soupisku Rusů čekají celky Fnatic, ForZe, SKADE, Eternal Fire a další.

Postup na vrcholný turnaj evropského CS:GO je o to lákavější, že kromě stotisícového dolarového prizepoolu nabízí také k rozdělení 240 Pro Tour bodů, které by se oběma organizacím náramně hodily k vybojování účasti v nadcházející sezoně ESL Pro League.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.