Rubriky:

Národní liga

Vedení fotbalistů Táborska odvolalo trenéra Tobiáše

1. prosince 2018 16:53 - Praha

Trenér Kamil Tobiáš po půl roce skončil na lavičce fotbalistů druholigového Táborska. Jihočeský celek je po podzimní části soutěže na sestupové předposlední příčce, vyhrál jen tři z 16 zápasů. Jméno nového trenéra ještě vedení klubu neoznámilo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Důvodem jsou neuspokojivé výsledky během podzimní části a pouze třináct bodů po šestnácti kolech," řekl k odvolání kouče výkonný ředitel Táborska Josef Holub na klubovém webu. "Touto cestou děkujeme za práci, kterou tady odvedli. S trenérem počítáme nadále v klubové struktuře mládeže," dodal.

Čtyřicetiletý Tobiáš je synem zkušeného trenéra Pavla Tobiáše. V předminulé sezoně si vyzkoušel první angažmá v nejvyšší soutěži, ve 14 jarních zápasech vedl Příbram, ale navzdory zlepšeným výkonům se mu nepovedlo odvrátit sestup. V minulosti také dělal krátce asistenta Karlu Krejčímu v Plzni.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..