Hráčem měsíce je brankář Květon, trenérem pak Horejš

6. dubna 2019 14:56 - Praha

Vítkovický brankář Josef Květon čelil v březnu řadě velkých šancí, včetně dvou pokutových kopů. Přesto neinkasoval za čtyři utkání ani jeden gól, čímž si vysloužil cenu pro nejlepšího fotbalistu měsíce ve druhé nejvyšší soutěži. Ani bod neztratili minulý měsíc hráči Českých Budějovic, kteří mají pod vedením trenéra Davida Horejše na vedoucí příčce slušný náskok.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Fotbalisté Vítkovic, kteří letos na domácím stadionu získali 25 bodů z celkových 30, jsou po dvaceti kolech na osmé příčce tabulky a tím pádem prakticky zachráněni. Lví podíl má na tomto úspěchu Josef Květon. Devětadvacetiletý brankář nepropustil v březnu za svá záda jediný míč, včetně dvou pokutových kopů, a vysloužil si tak ocenění Hráč měsíce.

Jihočechy los v březnu hned třikrát „vyhnal" na stadiony soupeřů, fotbalisté Českých Budějovic přesto pod vedením kouče Davida Horejše zaznamenali pohádkový vstup do jarní části. Dynamo zvítězilo ve všech čtyřech utkáních a vyhřívá se v čele tabulky.

dos, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..