Živě

Fotbalisté Vítkovic prohráli a sestupují do MSFL

6. července 2020 19:02 - Praha.

Fotbalisté Varnsdorfu vyhráli v pondělním utkání 28. kola druhé ligy nad Vítkovicemi 3:1 a poslali poražený tým do MSFL. Vítkovice jsou dvě kola před koncem soutěže poslední a na nesestupovou pozici mají nedostižné osmibodové manko. Varnsdorf je čtrnáctý o dva body před Sokolovem.

 

Ondřej Hájek, ČTK

Varnsdorfu vyšel báječně vstup do důležitého utkání, když po trefách Schöna a Ondráčka vedl už po devíti minutách 2:0. Ve druhé půli ještě potvrdil náskok domácích gólem Breda a bylo jasné, kdo dosáhne na tři body. Vítkovice sice v nastaveném čase korigovaly Chvějou výsledek, ale o vítězi utkání už bylo rozhodnuto.

28. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Vítkovice 3:1 (2:0)
Branky: 4. Schön, 9. Ondráček, 68. Breda - 90.+2 Chvěja. Rozhodčí: Adámková - Kotík, Lakomý. ŽK: Barac - Russmann, Plesník, Chvěja, Matoušek. Diváci: 872 (limit 5000 osob na stadionu).
rjm, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..