Vlašim - Příbram 1:1 Jeden z favoritů se dál trápí, je ve druhé lize až třináctý

3. října 2021 18:58 - Praha

Fotbalisté Příbrami v 10. kole druhé ligy ve Vlašimi neudrželi poločasové vedení a remizovali 1:1. Účastníci minulé sezony nejvyšší soutěže jsou až třináctí v tabulce, kde mají náskok dvou bodů na sestupová místa. Naopak Vlašim drží pátou příčku.

Vlastimil Vacek, Právo

Příbram poslal do vedení ve 37. minutě Zorvan tečovanou střelou. Hráči Vlašimi pak měli převahu i šance, ale dlouho nedokázali prolomit hostující obranu. Až v 82. minutě vyrovnal Blecha z penalty po faulu brankáře Šimana na Červenku.

"Pro nás to je ztráta dvou bodů. Myslím, že jsme byli jednoznačně lepším týmem. Škoda, že jsme nedokázali dát gól na 1:0. Pak to mohlo klidně skončit 3:0. Bohužel jsme dostali smolný gól a naše vyrovnání přišlo pozdě. Kdybychom vyrovnali dřív, tak zápas určitě otočíme. Obrovská škoda pro nás," lituje na klubovém webu vlašimský útočník Marek Červenka.

Exligová Příbram nenaplňuje roli jednoho z favoritů. V soutěži zatím jen dvakrát vyhrála, na předposlední Třinec má náskok pouhých dvou bodů.

10. kolo druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Příbram 1:1 (0:1)
Branky: 82. Blecha z pen. - 37. Zorvan. Rozhodčí: Švagr - Pfeifer, Černoevič. ŽK: Svoboda, Rigo, Křišťan, Breda - Langhamer, Šiman, Vilotič, Kingue. Diváci: 540.
dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna:Národní liga 2021/22

Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.