Žižkov - Frýdek-Místek 5:0Žižkov i díky hattricku Engelmanna deklasoval Frýdek-Místek

Fotbalisté Žižkova v 21. kole druhé ligy doma deklasovali Frýdek-Místek 5:0. Hattrickem se blýskl Vojtěch Engelmann, dva góly vstřelil Tomáš Dočekal. Pražané po třetí výhře za sebou bez inkasované branky poskočili na páté místo.

Ve 23. minutě otevřel skóre hlavou Dočekal, už za dvě minuty po dalším rohu zvýšil Engelmann a bývalý hráč Dukly, Ostravy či Bohemians 1905 se prosadil i krátce před pauzou po přihrávce za obranu.

Také druhý poločas se odehrál převážně v režii domácí Viktorie. V 59. minutě zvýšil opět hlavou Dočekal a v 72. minutě po kličce brankáři Engelmann završil hattrick.

Žižkov zopakoval minulý pětigólový triumf ze Sokolova. Frýdek-Místek po nejtěžší porážce v této druholigové sezoně klesl na devátou příčku.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Viktoria Žižkov - MFK Frýdek-Místek 5:0 (3:0)
Branky: 25., 39. a 72. Engelmann, 23. a 59. Dočekal. Rozhodčí: Dubravský - Batík, Vodrážka. ŽK: Čapek, Opluštil, Dočekal - Spasojevič, Hykel, Literák. Diváci: 1535.
Sestavy:
Žižkov: Hrubeš - Hašek, Opluštil, Švejdík, Pardubský - Podrazký, Čapek, Dočekal (76. Telnar), Krystan - Urbanec (68. Trýzna), Engelmann (83. Volek). Trenér: Vavruška.
Frýdek-Místek: Prepsl - Švrček, Literák, Berežný, Ilko - Byrtus, Spasojevič (57. Hamšík), Šumský, Slaninka (85. Fukala) - Ševčík (66. Hykel), Nworah. Trenér: Nemec.