Živě

Chystá se přestupová bomba? O Pavlenku údajně stojí italský gigant

22. května 2019 10:03 - Brémy/Praha

Jiřímu Pavlenkovi se v Německu daří a svými velmi dobrými výkony si říká o ještě lepší angažmá. A to možná přijde. Podle německého Bildu se totiž o Pavlenku zajímá slavný Juventus.

 

Ve Werderu Brémy září. Jiří Pavlenka je v letošní sezoně oporou německého celku - byl například u senzačního vyřazení Dortumundu v německém poháru, u nedávné výhry svého celku nad Lipskem nebo u těsných proher s Bayernem.

Se svým týmem skončil na osmém místě, jen jediný bod za umístěním zaručujícím kvalifikační utkání do evropských pohárů.

Není tak divu, že se začínají rojit spekulace o jeho možném přestupu. A o bývalého brankáře Slavie a Baníku, který přišel do Werderu před dvěma lety, se podle německého Bildu zajímá opravdový velkoklub - Juventus.

"Jiří má za sebou skvělou sezonu, ve které potvrdil vynikající první rok v našem klubu. Takže je jen logické, že se o něj zajímají jiné kluby," cituje ČTK slova, která Bildu řekl sportovní ředitel Brém Frank Baumann.

"Ale o zájmu Juventusu nic nevíme, takže jsme v klidu, protože Jiří je u nás spokojený," dodal.

Sestřih utkání 34. kola Bundesligy Brémy - Lipsko

DIGI Sport

bak, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..