Rubriky:

Německo

Nejhorší roh v historii fotbalu? Hvězdám Bayernu nacvičený signál nevyšel

4. března 2020 16:13 - Gelsenkirchen/Praha

Fotbalového trapasu se dopustila hvězda Bayernu Mnichov Thomas Müller v úterním utkání čtvrtfinále Německého poháru proti Schalke. Třicetiletý německý útočník se pokusil obranu domácích ve druhém poločase zaskočit překvapivou rozehrávkou z rohového kopu. Jeho snaha ale dopadla katastrofálně a Müller se místo obdivu fanoušků dočkal posměchu.

 

Wolfgang Rattay, Reuters

Fotbalisté Bayernu vedli ve Veltins Areně v Gelsenkirchenu od 40. minuty 1:0 díky gólu Joshuy Kimmicha. Ve druhém poločase se obhájci trofeje pokusili vedení navýšit nacvičeným signálem z rohového kopu.

Hráči Mnichova se snažili v obraných řadách Schalke vyvolat chaos nacvičeným signálem, což se vydařilo, a Müllerovi u rohového praporku zbýval jediný úkol: přihrávkou podél lajny najít volného spoluhráče. Jenže místo toho přišlo totální fiasko.

Třicetiletý německý reprezentant zalehl po zpackaném pokusu na trávník a hlavu schovával v dlaních. Mrzet ho to ale nakonec nemuselo. Gólový zápis duelu se neměnil ani na jedné straně a bavorský celek se po vítězství 1:0 může těšit na semifinále.

pb, Sport.cz

Časová osa: Německo

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..