Rubriky:

Německo

Frankfurt je třetím německým klubem, jehož hráč má koronavirus

19. března 2020 22:56 - Berlín/Praha

Eintracht Frankfurt se stal třetím německým bundesligovým týmem, jehož fotbalista se nakazil koronavirem. Pozitivní výsledek testu oznámili zástupci klubu dnes večer, o jakého hráče se jedná ale neupřesnili. V nejbližší době testy podstoupí také kompletní kádr včetně všech členů realizačního týmu a zaměstnanců, všechny každopádně čeká dvoutýdenní karanténa.

 

Kerstin Joensson, ČTK/AP

Fotbalista si podle vyjádření klubu stěžoval na typické obtíže spojované s nákazou koronavirem a test jeho přítomnost potvrdil. Už dříve se infekce objevila u obránce Lucy Kiliana z Paderbornu, tento týden ohlásila bez zveřejnění identity jednoho nakaženého Hertha Berlín, jejíž barvy hájí i český záložník Vladimír Darida.

Německo kvůli pandemii koronaviru přerušilo minulý týden stejně jako většina zemí v Evropě fotbalové soutěže, hrát se nebude minimálně do 2. dubna.

Celkově je v zemi takřka jedenáct tisíc nakažených a jejich počet rychle roste. Dvacet lidí už na nemoc COVID-19 zemřelo.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..