Rubriky:

Německo

Největší hvězda v karanténě! Brémy ale můžou hrát

15. května 2020 19:41 - Brémy
(Aktualizováno: 15. května 2020 20:55)

Jeden z fotbalistů Werderu Brémy musel krátce před restartem německé ligy do dvoutýdenní domácí karantény, neboť se v jeho okolí vyskytl případ nákazy koronavirem. Podle Bildu jde o největší klubovou hvězdu Claudia Pizarra. Údajně se nakazila jeho dcera Antonella. Klub to odmítá potvrdit. Ve Werderu působí i český reprezentační brankář Jiří Pavlenka a obránce Theodor Gebre Selassie. Tým by měl nastoupit v pondělí proti Leverkusenu.

 

SV Werder Bremen

Vedení klubu uvedlo, že hráč sám nakažen není. Poté, co se začátkem týdne v jeho blízkém okolí vyskytla nemoc covid-19, byl ještě dvakrát testován s negativním výsledkem.

Všichni členové týmu byli už na koronavirus zkontrolováni pětkrát a neobjevil se mezi nimi ani jeden pozitivní případ.

Že Pizarro nebude v nejbližší době k dispozici, oznámil Werder už v úterý. Zdůvodnil to svalovým zraněním peruánské hvězdy s tím, že bude chybět několik týdnů. Od té doby už nebyl podle Bildu na stadionu k vidění. Doba, kdy měl být zjištěn pozitivní výsledek jeho dcery, podle Bildu není jasná.

Předposlední tým tabulky úvodní kolo po dvouměsíční pauze zakončí pondělní dohrávkou s Leverkusenem.

vap, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..