Rubriky:

Německo

Schick a spol. budou chodit na trávník po letištních schodech

16. května 2020 12:10 - Lipsko

Fotbalový klub z Lipska musel kvůli přísným opatřením proti šíření koronaviru před dnešním restartem bundesligy požádat o pomoc místní letiště. To zapůjčilo mobilní schody využívané k nástupu a výstupu z letadel - v Red Bull Areně budou sloužit k překonání třímetrové výšky mezi hrací plochou a tribunou.

 

Twitter

Vzhledem k tomu, že po restartu německé ligy musí mít hráči a členové realizačního týmu na střídačkách 1,5 metru rozestupy, všichni by se na lavičku nevešli a někteří tak musejí na tribunu. Letištní schody pomohou k tomu, aby se v případě potřeby dostali rychle na trávník. "Mimořádné situace vyžadují mimořádná řešení. Rádi pomůžeme," citoval deník Bild mluvčího letiště Lipsko/Halle.

Třetí tým tabulky Lipsko, kde působí český reprezentační útočník Patrik Schick, dnes v prvním zápase po dvouměsíční pauze hostí osmý Wolfsburg. Trenér Julian Nagelsmann požádal fanoušky, aby neohrozili dokončení sezony tím, že se budou shlukovat před stadionem. "Zůstaňte prosím doma, rádi bychom bundesligu dohráli do konce. Můžete klidně křičet a slavit ze svých balkonů, třeba se něco z toho na stadion donese," uvedl kouč ve videovzkazu.

Nejneobvyklejší derby v historii! Němci znovu rozjedou ligu

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..