Rubriky:

Německo

Kadeřábka bude v Hoffenheimu trénovat mladý Hoeness

27. července 2020 11:58 - Praha

Novým trenérem Hoffenheimu, kde už pět let působí český reprezentant Pavel Kadeřábek, je Sebastian Hoeness. Člen slavné německé fotbalové rodiny podepsal ve svém prvním bundesligovém působišti smlouvu do roku 2023.

 

Profimedia.cz

Osmatřicetiletý Hoeness je synem bývalého manažera Herthy Berlín Dietera Hoenesse a synovcem dlouholetého šéfa Bayernu Mnichov Uliho Hoenesse. V minulé sezoně vedl mladý trenér béčko Bayernu a překvapivě s ním vyhrál třetí ligu.

"Práce v Hoffenheimu je výzva, na kterou se strašně těším. Základní filozofie klubu je stejná jako moje představa o fotbalu - ofenzivně, odvážně, flexibilně a stále aktivně," uvedl Hoeness, jenž ukončil hráčskou kariéru před deseti lety. Během ní působil také krátce v Hoffenheimu, když byl tým ještě v regionální soutěži.

Hoeness nahradí na pozici hlavního kouče Nizozemce Alfreda Schreudera, jenž byl v červnu propuštěn čtyři kola před koncem sezony. Pod vedením šestičlenného dočasného trenérského štábu obsadil tým v konečné tabulce šesté místo a zajistil si tak účast v Evropské lize

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..