Rubriky:

Německo

Fotbalisté Unionu Berlín oslaví výročí stadionu i s fanoušky

28. srpna 2020 18:04 - Berlín

Fotbalisté Unionu Berlín si jako první z bundesligových týmů od začátku koronavirové krize zahrají zápas před větším počtem diváků. V sobotu 5. září přivítají druholigový Norimberk v přátelském utkání na počest 100. výročí otevření svého stadionu An der Alten Försterei. Do ochozů by mělo přijít až 5000 fanoušků.

 

Christian Hartmann, Reuters

Kancléřka Angela Merkelová a předsedové vlád spolkových zemí ve čtvrtek rozhodli, že fanoušci se ve větším počtu na tribuny profesionálních sportovišť v Německu nevrátí minimálně do konce října. Berlínské kluby Union a Hertha však mohou těžit z jiných pravidel v metropoli. Od 1. září se zde mohou konat velká akce pod širým nebem s účastí až 5000 za dodržení určených hygienických podmínek.

O vstupenky na zápas Union s Norimberkem se bude losovat. První utkání na svém stadionu sehrál Union 7. srpna 1920 právě proti Norimberku, tehdejšímu německému mistrovi.

ČTK

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..