Rubriky:

Německo

Volland odešel z Leverkusenu do Monaka, nahradit ho může Schick

2. září 2020 10:55 - Monako

Příchod útočníka Patrika Schicka do Leverkusenu je možná zase o něco blíže. Německý ofenzivní fotbalista Kevin Volland totiž přestoupil z německého klubu do Monaka a podle médií by mohl osmadvacetiletého hráče v Bayeru nahradit právě český střelec, který minulou sezonu hrál v Lipsku.

 

Pool, Reuters

Volland opouští Leverkusen po čtyřech letech a v Monaku podepsal smlouvu do roku 2024. Knížecí klub za desetinásobného německého reprezentanta údajně zaplatí 20 milionů eur (526 milionů korun).

Podle italských a německých médií by se měl Vollandovým nástupcem v útoku Leverkusenu stát Schick. Za českého fotbalistu, jenž v minulé sezoně hostoval v Lipsku a je hráčem AS Řím, je Bayer údajně ochoten zaplatit odstupné 27 milionů eur (710 milionů korun).

Schicka prodají do Německa, ale ne Lipsku! Italové hlásí nečekaný přestupový zvrat za 708 milionů

Na odchodu z Leverkusenu je také talentovaný křídelní hráč Kai Havertz, jehož by měla za 100 milionů eur angažovat Chelsea.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..