Paderborn - Leverkusen 0:3Leverkusen vyhrál v Paderbornu a je v lize čtvrtý

Berlín

Fotbalisté Leverkusenu porazili v utkání německé ligy venku Paderborn 3:0 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo o dva body za Mönchengladbach. Dva góly vstřelil korejský útočník Son Hung-Min. Kolín nad Rýnem zvítězil nad Frankfurtem 4:2.

Všechny tři branky duelu mezi Paderbornem a Leverkusenem padly v druhém poločase. V 73. minutě hlavou překonal brankáře Kruseho střídající Papadopoulos. Bývalý hráč Schalke se v bundeslize trefil poprvé od září 2012.

Vedení hostů následně dvěma góly pojistil Son Hung-Min, který s deseti trefami nahradil v čele klubové tabulky střelců Bellarabiho. Paderborn potřetí v řadě prohrál a nachází se na barážové šestnácté pozici.

Kolín nad Rýnem teprve podruhé v sezoně zvítězil na domácím hřišti, s Frankfurtem si poradil poměrem 4:2 a přerušil sérii pěti zápasů bez výhry. Za hosty se dvakrát prosadil Meier a s 18 trefami se posunul do čela tabulky střelců.

Německá fotbalová liga - 24. kolo:
Kolín nad Rýnem - Eintracht Frankfurt 4:2 (28. Deyverson, 72. Risse, 79. Osako, 82. Ujah - 58. a 90.+3 z pen. Meier)
Paderborn - Leverkusen 0:3 (84. a 90.+3 Son Hung-Min, 73. Papadopoulos).