Šok! Trenér Lewandowski byl nalezen mrtev. Spáchal sebevraždu?

9. června 2016 10:23 - Berlín

V Německu drží smutek! Bývalý bundesligový trenér Sascha Lewandowski byl nalezen mrtev ve svém bytě v Bochumi. O úmrtí čtyřiačtyřicetiletého kouče, který v nejvyšší německé soutěži trénoval v minulosti fotbalisty Leverkusenu, dnes informoval klub na svém webu.

Reuters

Podle prvních policejních zpráv Lewandowski zřejmě spáchal sebevraždu. "Vše je ve stádiu vyšetřování, žádné bližší podrobnosti nemůžeme poskytnout," cituje deník Bild na svém serveru Andrease Bachmanna ze státního zastupitelství.

Lewandowski, rodák z Dortmundu, naposledy vedl od loňského září druholigový Union Berlín. Letos v březnu však funkci opustil kvůli syndromu vyhoření.

Nejvýrazněji na sebe upozornil během působení v Leverkusenu, kde od roku 2007 vedl nejprve mládež. K prvnímu týmu povýšil v roce 2012, kdy mužstvo převzal společně se Samim Hyypiäm a vedli ho do léta 2013. Po Hyypiäho odvolání v dubnu 2014 s Bayerem dokončil sezónu.

"Všichni v klubu jsme ze Sasschova náhlého odchodu z tohoto světa v šoku a v hlubokém zármutku," prohlásil prezident Leverkusenu Dirk Zingler.

mm, Sport.cz

Časová osa: Německo

Filtr článků - Německo


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: