Rubriky:

Německo

Trapná komedie! Trenérovi hrozí za teatrální pád trest

22. prosince 2017 12:00 - Berlín/Praha

Slušnou dávku hereckého talentu předvedl ve středečním osmifinálovém utkání Německého poháru Heiko Herrlich. Kouč fotbalistů Leverkusenu v duelu s Mönchengladbachem (1:0) teatrálně upadl po lehkém kontaktu se záložníkem soupeře Denisem Zakariou, který si přiběhl za postranní čáru pro míč. Incident vyvolal bouřlivé reakce a Herrlichovi hrozí disciplinární trest.

Za stavu 1:0 pro hosty v 75. minutě zápasu Zakaria pospíchal do zámezí u lavičky  Leverkusenu pro míč, aby jej vhodil do hry. V tu chvíli se mu trenér soupeře připletl do cesty. Rodák ze Zairu se švýcarským pasem se ho při obíhání jen lehce dotkl, avšak téměř 190 cm vysoký Herrlich situaci přifilmoval a teatrálně se skácel na zem.

Domácí hráče i fanoušky „divadlo" kouče hostí se zjevnou snahou o zdržování hry rozzlobilo, a přestože se bývalý útočník Leverkusenu i německé reprezentace po zápase za své jednání omluvil, disciplinární komise si ho předvolala, aby své extempore vysvětlil. Rozhodnutí má padnout po Novém roce, Herrlichovi hrozí finanční postih.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Německo

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..