Živě

Norský fotbalista Flo opustil Slavii a přestoupil do Lausanne

17. července 2018 19:27 - Praha

Fotbalovou Slavii po roce a půl opouští norský krajní obránce Per-Egil Flo. Devětadvacetiletý bek v úterý přestoupil do druholigového švýcarského Lausanne. Slavia potvrdila odchod hráče na svých internetových stránkách.

 

Vojtěch Pospíšil , Sport.cz

„Per-Egil Flo bude navždy v historii Slavie zapsán jako člen mistrovského týmu z roku 2017. Děkujeme mu za jeho služby pro klub a do další kariéry mu přejeme jen to nejlepší," uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Norský obránce přišel do Slavie v prosinci 2016. Za Slavii nastoupil v lize ke 13 zápasům, pravidelně nastupoval v jarní části mistrovské sezóny. Stal se mistrem ligy 2016/2017, v sezóně 2017/2018 pomohl získat domácí pohár, když v MOL cupu nastoupil ke třem zápasům a vstřelil jeden gól.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..