Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Ronaldo už není volný, Slavia se drží seznamu. Eden má být tvrzí

18. července 2018 18:18 - Praha

Titul letos neobhájili, chtějí ho však získat v nové sezóně. Fotbalisté pražské Slavie navíc mají jistotu Evropské ligy a v kvalifikaci zabojují o postup do Ligy mistrů. „Jsme lépe připravení než loni, kdy jsme sice získali titul, ale zápasů v pohárech pak bylo hodně a neměli jsme s takovou zátěží zkušenosti,“ srovnává kapitán Milan Škoda. Více se dozvíte z reportáže v přiloženém videu.

Sport.cz

Sešívaní hodlají znovu hrát o titul. Pokud jde o posily, vydali se rozumnější cestou než loni. Přišli obránci Vladimír Coufal a Jaroslav Zelený, rumunský záložník Alexandru Baluta a slovenský brankář Martin Vantruba.

Další posily má Slavia vyhlédnuté, nový přestup však není na pořadu dne. „Mnozí poznali, že není snadné hrát českou ligu. Chtěli jsme brát hráče, kteří nebudou potřebovat dlouhou aklimatizaci. Dnes či zítra nikdo nepřijde. Pokud vedení nepřivede Ronalda – ale ten už je mimo," usmívá se trenér Jindřich Trpišovský.

„Držíme se našeho seznamu, nechceme skákat na někoho jiného. Lepší je počkat si na hráče, o nichž jsme přesvědčení," dodává kouč.

Z Edenu by rád vybudoval nedobytnou tvrz. „Pro mě osobně je cíl vyvarovat se fatálních ztrát, které jsme měli na jaře v některých domácích zápasech. Liga přistoupila k novému modelu a každý ztracený bod bude bolet dvakrát tolik," uvědomuje si Trpišovský.

Více v našem videu.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..