Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Překvapení? Bohemians získali fotbalistu z Bahrajnu, bude první v Evropě

21. července 2018 20:01 - Praha

Den před vstupem do nové sezóny získali fotbalisté Bohemians Praha 1905 poslední posilu pro útok. Do Ďolíčku přestoupil útočník Abdelláh Júsuf Hilál, který bude vůbec prvním reprezentantem Bahrajnu nejen v české lize, ale i v Evropě vůbec.

 

www.bohemians.cz

Klubový web uvedl, že pětadvacetiletý fotbalista z bahrajnského klubu East Riffa podepsal smlouvu do 30. června 2021. Za reprezentaci odehrál 40 zápasů, z toho pět v kvalifikaci na poslední MS a v nich nastřílel tři branky. Bude oblékat dres s číslem třináct.

https://www.facebook.com/bohemi1905/posts/1761878540564518

Přestup pomohla zprostředkovat agentura Sport Invest. Její šéf Viktor Kolář uvedl, že první doporučení přišlo od Miroslava Soukupa, který hráče vede v bahrajnském národním týmu.

"Během jejich soustředění v Čechách jsme opět postoupili o kus dopředu a v posledních dnech se podařilo vše administrativně dotáhnout. Je to velmi zajímavý útočník, který bude pro českou soutěž bezesporu oživením. Má obrovskou motivaci v Čechách uspět," řekl hráčský agent.

ČTK, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..