Živě

Sráží nás naivita v soubojích, hodnotí kouč Drsek prohry Dukly

30. července 2018 16:35 - Teplice

Loni po dvou kolech měla fotbalová Dukla dvě porážky při souhrnném skóre 1:7, letos je po úvodních bitvách se stejnými soupeři zase na nule při skóre 3:8. V minulém ročníku padl celek z Julisky v Plzni 0:4, poté selhal v Teplicích 1:3. Nyní po domácím nezdaru s Plzní 1:3 přišel debakl v Teplicích 2:5. Pokaždé u toho byl Pavel Drsek, loni jako asistent tehdejšího trenéra Jaroslava Hynka, nyní jako hlavní kouč Dukly.

 

Ondřej Deml, ČTK

Vzpomínáte si na loňský hrůzostrašný vstup vašeho mužstva do sezóny?

Mám dobrou paměť, takže si to pamatuji dobře.

Dostali jste osm branek, což je na dva zápasy celkem hrozivé číslo. V čem tkví problém?

V naivitě v osobních soubojích ve vlastní šestnáctce. To zapříčinilo, že jsme dostali ve dvou kolech osm gólů.

Takže to není o výjimečné produktivitě Teplic?

Jejich hráči měli pět šancí a dali stejný počet branek. To mluví za vše. Také my jsme si vypracovali dobré příležitosti. Vyjádřili jsme to dvěma vstřelenými góly, ale při dalších možnostech jsme v zakončení zvolili špatné řešení, případně jsme nebyli důrazní. Že hrajeme místy hezký fotbal je jedna věc, ale to nestačí.

Co musíte zlepšit v pražském derby s Bohemians 1905?

Zapracovat musíme hlavně na důrazu a nasazení. A předvést jiný výkon než v Teplicích. S některými hráči je třeba mít trpělivost, ale to nemůže trvat věčně.

eš, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..