Plzeň se těší na posily, začíná také redukovat kádr

2. ledna 2019 15:45 - Plzeň

Zimní řeholi jim zpestří výhled na pohárové duely s Dinamem Záhřeb a také plánovaná stíhací jízda za vedoucí Slavií. Fotbalisté Viktorie Plzeň ve čtvrtek zahájí přípravu i s trojlístkem posil, jež získali s dostatečným předstihem již na podzim. Pokud jde o odchody, nevytížený stoper Tomáš Hájek míří na jarní hostování do Mladé Boleslavi.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čtvrtek a pátek funkční testy, v sobotu pak první společný trénink. Takový je novoroční program fotbalistů Viktorie Plzeň.

Do přípravy už se zapojí také nové posily - Erik Pačinda z Dunajské Stredy, Joel Ngandu Kayamba z Opavy a Jean-David Beauguel ze Zlína. Z hostování v Trnavě se pak vrátil slovenský kanonýr Marek Bakoš a z Karviné stoper Jiří Piroch.

Kouč Pavel Vrba předeslal, že kádr bude třeba také zúžit. Prvním odchodem je stoper Tomáš Hájek, který podle zatím neoficiální zprávy míří na půlroční hostování do Mladé Boleslavi. Obránce během podzimu takřka nenastupoval, zasáhl jen do dvou zápasů domácího poháru.

Pokud jde o Středočechy, podařilo se jim prodloužit smlouvu s Tomášem Přikrylem. „Jde o velice kvalitního hráče, o kterého opakovaně byl a stále je zájem napříč špičkou české ligy. Proto jsem rád, že se nám povedlo s ním domluvit dlouholetý kontrakt. Před časem jsme se rozhodli pro novou koncepci a Tomáš Přikryl je jejím důležitým článkem, který do nově tvořeného týmu zapadá," říká prezident klubu Josef Dufek.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..