Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Do české ligy vtrhne další Brazilec. Kdo ho získal?

4. února 2019 12:17 - Mladá Boleslav

Fotbalisté Mladé Boleslavi dál nabíjejí kádr na jarní část nejvyšší soutěže. Naposledy sáhli po posile z Brazílie. Do klubu přestupuje Ewerton Paixao da Silva, který je hráčem klubu Sao Bernardo a naposledy hostoval na Slovensku ve Zlatých Moravcích. V českém klubu dvaadvacetiletý ofenzivní záložník podepsal smlouvu na tři a půl roku.

 

Radek Petrášek, ČTK

"V Mladé Boleslavi jsem našel dobrý klub s výborným zázemím a kvalitními hráči. Teď bude záležet na mně, abych si vybojoval místo v sestavě. Pevně věřím, že budou platnou posilou klubu," řekl Ewerton pro web agentury Football Service Agency, která ho zastupuje. "Už jsem s týmem absolvoval soustředění na Maltě, nastupoval jsme ve středu zálohy i na kraji. Teď bude záležet na trenérovi, jaké mi dá úkoly," dodal.

Ewerton na Slovensku odehrál 52 prvoligových zápasů a dal devět branek. Loni se dokonce ocitl v ideální sestavě mladých hráčů ligy. V přípravě odehrál za Mladou Boleslav osm utkání a dal dvě branky.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..