Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Bucha jde za Hájkem, bude hostovat v Mladé Boleslavi

6. února 2019 12:06 - Plzeň
(Aktualizováno: 6. února 2019 12:15)

Dvacetiletý záložník Pavel Bucha stráví zbytek sezony v Mladé Boleslavi. Z Plzně tam odchází na hostování. Mělnický rodák tak bude hrát v klubu, kam už před měsícem zamířil také další viktorián Tomáš Hájek.

 

Robert Neumann

Bucha přišel do Plzně loni v létě a za áčko odehrál dva soutěžní zápasy v MOL Cupu. Mladý fotbalista jinak většinu sezony nastupoval za juniorku.

„Pavel je talentovaný fotbalista, který má velký potenciál. Na jeho postu má však v našem týmu velkou konkurenci, a tak jsme se domluvili, že ho uvolníme na hostování do Mladé Boleslavi, kde by měl mít větší herní vytížení. To je pro hráče i pro klub do budoucna velmi důležité," vysvětluje generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Vnímám, jak velká konkurence v Plzni je, šance na větší čas na hřišti by nebyla velká. Hostování v Boleslavi je pro mě příležitost ke zlepšení v kvalitním ligovém týmu, přestože i tam budu muset o místo na hřišti bojovat," uvědomuje si sám Pavel Bucha.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..