SESTAVA KOLA: Šestnáctiletý rekordman načal demolici mistra, náhradník zničil Baník

12. března 2019 12:07 - Praha

Velký šlágr měl nečekaný průběh. Obhájci titulu v něm připadla nepodstatná role, mladá Sparta se do Plzně obula a vysoko zvítězila. Hned čtyři její hráči figurují v ideální sestavě 24. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz. Po dvou zástupcích mají Slavia a Bohemians.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Teenager Hložek demolici mistra načal a stal se nejmladším fotbalistou, který kdy v české lize skóroval. Sparta vůbec předvedla mimořádný výkon, který podpořili také Kanga, Sáček či Dočkal.

Z velké šíře kádru těží vedoucí Slavia. Na Baník vytáhla Frydrycha a nepříliš vytěžovaný obránce byl proti svému bývalému klubu u všech čtyř gólů. Tradiční příspěvek přidal reprezentant Souček.

Adam Hložek ze Sparty.

Vlastimil Vacek, Právo

Klokani triumfovali v Karviné, k nejlepším patřili Hůlka a Vaníček. Brankář Rakovan podržel Zlín v duelu s Duklou, obránce Kadlec zase Slovácko v Opavě. Bek Sobol pak zařídil obrat Jablonce v duelu s Teplicemi.

Sestava 24. kola fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Rakovan (Zlín) - Frydrych (Slavia), Hůlka (Bohemians), M. Kadlec (Slovácko), Sobol (Jablonec) - Dočkal (Sparta), Souček (Slavia), Kanga (Sparta), Sáček (Sparta) - Vaníček (Bohemians), Hložek (Sparta).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..