Živě

To byla rychlost, Příbram už má nového kouče. Vrací se Nádvorník

18. března 2019 16:04 - Praha

Fotbalová Příbram má nového kouče. Středočechy nově povede Roman Nádvorník, který naposledy vedl v nejvyšší soutěži Karvinou. Nádvorník už v minulosti v Příbrami působil, klub trénoval v sezoně 2010/2011. Informaci potvrdily internetové stránky klubu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nádvorník nahradí v pozici hlavního kouče příbramských fotbalistů Josefa Csaplára, jenž ukončil své působení v klubu po porážce se Slavií. Nádvorník kromě Karviné vedl i týmy Žižkova, Vlašimi či Táborska. Příbram přebírá na čtrnáctém místě tabulky.

"S Romanen Nádvorníkem jsme uzavřeli smlouvu do konce soutěžního ročníku 2019/2020. Věříme, že se nám podaří pod jeho vedením zachránit ve Fortuna:Lize. Trenéra Nádvorníka znám a vím, že to je pracovitý člověk," konstatoval Jaroslav Starka, prezident 1. FK Příbram.

Momentálně se ještě jedná o složení realizačního týmu nového kouče.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..