Živě

Na únavu se nevymlouvá. Máme dostatečně široký kádr, ale náš výkon nebyl zdaleka optimální, tvrdí Zelený

22. dubna 2019 12:23 - Zlín

Cestovali do Zlína s myšlenkami na tři body, avšak roli favorita v ligovém zápase nesplnili. Obránce fotbalistů Slavie Jaroslav Zelený těžce skousává překvapivou porážku svého mužstva (0:1).

 

Dalibor Glück, ČTK

„Šancí jsme si vypracovali dost, ale bohužel jsme z nich nedali ani jeden gól. I já jsem měl k vedoucí brance blízko. Utkání jsme prostě nezvládli," smutní.

Rozhodující úder zasadil Pražanům čtvrt hodiny po pauze dalekonosnou dělovkou domácí Džafič. „Trefil to fakt dobře. My jsme naopak další střelecké příležitosti promarnili. V závěru jsme už hráli vabank. Vytvářeli jsme si sice nadějné situace, avšak byly to spíš jen takové pološance. Zápas jsme měli rozhodnout dřív," má jasno Zelený.

Nemyslí si, že by slávistům chyběly síly po čtvrtečním náročném duelu ve čtvrtfinále Evropské ligy na hřišti Chelsea. „Máme dostatečně široký kádr. Je ale pravda, že náš výkon nebyl zdaleka optimální," připustil.

Fotbalisté Slavie děkují fanouškům za podporu během utkání nejvyšší soutěže.

Dalibor Glück, ČTK

Zlíňanům se tak oslavy stého výročí klubu vydařily. „Bylo vidět, že domácí měli motivaci navíc. Byli vyhecovaní. Ale i tak se domnívám, že jsme většinu utkání měli navrch my a mohli jsme zvítězit," tvrdí Zelený.

Náskok Slavie na druhou Plzeň se v tabulce ztenčil na čtyři body. „Určitá komplikace to je. Naštěstí Viktorka v Příbrami jen remizovala. Pořád jsme v boji o titul v takové situaci, že se nemusíme ohlížet, jak si počínají naši konkurenti," je přesvědčený.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..