Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Pokažené oslavy titulu? Slávistický kotel musí na druhou stranu Edenu, prozradil Tvrdík

13. května 2019 12:54 - Praha

Slavia už ve středu může oslavit titul. K pozvednutí trofeje potřebují svěřenci Jindřicha Trpišovského doma porazit Jablonec a zároveň doufat v zaváhání Plzně v duelu se Spartou. V Edenu ale během případných mistrovských oslav plný dům nebude. Na souboj s Jabloncem budou mít sešívaní uzavřenou tribunu Sever. Informaci prozradil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík, který zároveň oznámil přesun permanentkářů ze Severu na tribunu Jih.

 

Roman Vondrouš, ČTK

Veletoče ohledně rozhodnutí disciplinární komise pokračují. „Odvolací komise vyhověla žádosti Slavie o odklad vykonavatelnosti rozhodnutí," psal na Twitteru minulý týden Tvrdík. Rozhodnutí se zjevně týkalo pouze duelu s Plzní, neboť dnešní tweet naznačuje, že na zápas s Jabloncem bude Sever zavřený.

„Slavia na zápas s Jabloncem přesune permanentkáře z Tribuny Jih v případě, že o to budou stát, do dražšího sektoru. Permanentky z TS budou automaticky přesunuty na Tribunu Jih. Bližší technické pokyny v průběhu dne," stojí v dnešním prohlášení předsedy představenstva Slavie.

Disciplinární komise LFA ČR Slavii potrestala uzavřením nejhlasitější edenské tribuny za odpalování pyrotechniky v pohárovém souboji se Spartou. Trest se týkal dvou domácích duelů s Plzní a s Jabloncem.

O zrušení vykonavatelnosti rozhodnutí požádala Policie České republiky. Žádost byla zdůvodněna zajištěním bezpečnosti v ochozech a v okolí stadionu. Jablonečtí fanoušci cestující do Edenu ke středečnímu utkání se ale s hlasitým sousedem v podobě kotle přesunutého do přilehlých sektorů zřejmě budou muset smířit.

Otázkou zůstává, jakým způsobem bude disciplinární komise postupovat v případě závěrečného kola nadstavby, v němž sešívaní přivítají doma městského rivala z Letné.

pb, Sport.cz

Zrušit


  0:1 Zlín - Slavia 0:1   dohráno
20190715T18:00:00+0200
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín
SK Slavia Praha

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019-2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..