Živě

Slavia bude začátkem července hostit Trnavu v Superpoháru

30. května 2019 12:46 - Praha

Po loňské odmlce se má znovu uskutečnit Československý Superpohár ve fotbale. Držitel českého double Slavia se v něm utká v sobotu 6. července v Praze se Spartakem Trnava, který vede český trenér Michal Ščasný. Vítěz Slovenského poháru o tom informoval na svém webu. Podle Fotbalové asociace ČR (FAČR) se o záležitostech kolem zápasu ještě jedná.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Až bude vše doladěno, oficiálně to oznámíme," řekl dnes ČTK mluvčí FAČR Michal Jurman.

Tradici společných československých fotbalových soutěží, které se v roce 1993 rozdělily po rozpadu federace, byla obnovena předloni. Tehdy v souboji vítězů českého a slovenského poháru zvítězil Zlín nad Slovanem Bratislava.

Loni se měl utkat Slovan se Slavií, ale na žádost policie byl zápas zrušen. Utkání se mělo hrát 29. června v Bratislavě a policisté se obávali, že by nedokázali vzhledem ke konci školního roku a blízkému festivalu zajistit bezpečnost.

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..