Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Potvrzeno! Plzeň ulovila záložníka z klubu Premier League

5. června 2019 11:00 - Plzeň/Praha

Fotbalová Plzeň stále nemá dost. Po obránci Adamu Hlouškovi, záložníkovi Lukáši Kalvachovi a útočníkovi Ondřeji Mihálikovi hlásí další letní posilu. Dres Viktorie oblékne 20letý slovenský talent Christián Herc, jenž přichází na dvouleté hostování s opcí z anglického Wolverhamptonu. Poslední rok a půl odehrál na hostování v Dunajské Stredě.

 

FCVP

„Christiána jsme pozorně sledovali během jeho působení v Dunajské Stredě a velmi nás zaujal. Jsem tedy rád, že jej nyní můžeme přivítat u nás ve Viktorii," citoval klubový web generálního manažera Adolfa Šádka. „Slibujeme si od něj posílení středu hřiště, navíc ideálně zapadá do naší koncepce, kdy jsme chtěli omladit a oživit tým," dodal Šádek.

Herc je vnímán jako velký talent slovenského fotbalu. Už před čtyřmi lety si odchovance Nitry vyhlédl klub anglické Premier League Wolverhampton Wanderers. V Dunajské Stredě nyní člen reprezentačního výběru do 21 let patřil k nejlepším hráčům slovenské ligy.

„Na angažmá ve Viktorii se moc těším. Vím, že v ní v minulosti působilo, a i nyní působí řada slovenských fotbalistů, kteří s klubem slavili velké úspěchy. Rád bych na ně navázal. Česká liga i zápasy v evropských pohárech jsou pro mě obrovskou výzvou," uvedl Herc.

neu, Sport.cz, Právo

Zrušit


  0:1 Zlín - Slavia 0:1   dohráno
20190715T18:00:00+0200
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín vs. SK Slavia Praha
Fastav Zlín
SK Slavia Praha

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..