Živě

Krob se díky trestu v Teplicích podívá do Evropy. Míří do Jablonce

26. června 2019 17:20 - Praha

Docela paradox. Díky trestu ve svém původním klubu si nejspíš pomůže do týmu výše tabulkově postaveného. A zahraje si s ním dokonce kvalifikaci Evropské ligy... Zkušený fotbalový obránce Jan Krob (32) míří z Teplic do Jablonce, kde má podle zákulisních informací připravenou smlouvu na jeden rok s dvouletou opcí. S mužstvem Petra Rady by měl již ve čtvrtek zamířit na soustředění do Rakouska.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Severočeši si v závěru sezony připsali v semifinále skupiny o Evropu rekordní domácí debakl 0:8 s Mladou Boleslaví. Jan Krob propadák citelně odnesl, byl přeřazen do béčka.

„Kroba bereme jako jednoho z lídrů kabiny. V důležitých zápasech by ji měl táhnout. Jenže nepředával v šatně pozitivní myšlení. Bude záležet jen na jeho přístupu, jak se nyní se situací popere. Dveře jsme za ním nezavřeli," avizoval Štěpán Vachoušek, sportovní manažer Teplic.

Krob odmítl Karvinou a přemístí se do jiného severočeského klubu. Jeho přestup do Jablonce, kde dochází přes léto k velké hráčské obměně, je údajně hotovou věcí. Kluby jsou domluveny i na přestupní částce.

„Měli jsme pro něj dvě zahraniční nabídky. Jablonecká však byla nejlepší jak sportovně, tak ekonomicky. Věřím, že Honza v Jablonci dokáže, že stále patří k nejlepším levým obráncům v České republice," doufá ve šťastný konec příběhu hráčův agent Pavel Zíka ze společnosti Global Sports.

Jablonec se ve 2. předkole Evropské ligy utká buď s Pjunikem Jerevan, nebo Škupi Skopje.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..