Rubriky:

FORTUNA:LIGA

O hvězdy Slavie se zajímá Spartak Moskva. Tvrdík jednání odmítl

8. srpna 2019 06:52 - Praha

Přijde fotbalová Slavia o další opory? Z kádru úřadujícího českého mistra měl zájem nakupovat ruský velkoklub Spartak Moskva, nicméně předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík fanoušky červenobílých uklidnil, že další prodeje se konat nebudou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ruský deník Sport Expres přišel s informací, že Spartak má zájem o Tomáše Součka a Alexe Krále. Zájem z Moskvy potvrdil i slávistický šéf, který ale zároveň odmítl, že by vůbec začala jednání o možných přestupech.

„Nejvyšší vedeni ruského klubu navštívilo v minulých dnech Českou republiku. I při veškerém respektu k významu tohoto slavného klubu Slavia odmítla vůbec zahájit i zdvořilostní jednání o obou transferech. Ani jeden nyní není na prodej," napsal Tvrdík na svém twitterovém účtu.

Sešívané už v aktuálním přestupovém období opustily mimo jiné čtyři opory. Odešli afričtí stopeři Michael Ngadeu se Simonem Delim, slovenský záložník Miroslav Stoch a naposledy reprezentační záložník Jaromír Zmrhal.

Tomáš Souček v červnu podepsal se Slavií novou smlouvu na dalších pět let. Zahrnuje výstupní doložku o případném uvolnění za 15 milionů eur (téměř 400 milionů Kč), která ovšem vstoupí v platnost až v dalším přestupním termínu.

roj, Sport.cz

  3:2 Plzeň - Jablonec 3:2   dohráno
20190916T18:00:00+0200
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň vs. Jablonec
Plzeň
Jablonec

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..