FORTUNA:LIGA

Hušbauer na červenou! Podle komise sudích měla Slavia proti Liberci dohrávat v oslabení

14. srpna 2019 09:05 - Praha

Fotbalisté Slavie měli podle komise rozhodčích v uplynulém 5. kole první ligy proti Liberci dohrávat v oslabení. Rozhodčí Emanuel Marek chybně odpustil záložníkovi Pražanů Josefu Hušbauerovi druhou žlutou kartu a tím pádem vyloučení za nesportovní chování. Komise o tom informovala v komuniké.

Vlastimil Vacek, Právo

Hušbauer v 73. minutě takticky fauloval na polovině hřiště, dostal žlutou kartu a následně ve vzteku zakopl míč. Rozhodčí mu ale druhé napomenutí neudělil a vyloučení mu odpustil. Slavia ve zbytku utkání udržela vedení a zvítězila 1:0, čímž si pojistila první místo v tabulce.

Slavia vítězem na fotbalovém pohřbu. Už nikdy víc! žádá Trpišovský

Chyby se dopustil také sudí Pavel Franěk. V 15. minutě nedělního utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou neodpískal pokutový kop pro domácí a penaltu nařídil až po zhlédnutí záběrů, které mu odeslal videorozhodčí.

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.