Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Opava, Slovácko a Zlín zaplatí pokutu za chování fanoušků

15. srpna 2019 18:38 - Praha

SFC Opava dostal od disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 30 000 korun, protože nezabránil v utkání 4. kola první ligy s Baníkem Ostrava (0:2) v pronesení pyrotechniky na stadion a jejím použití v hledišti. Za porušení povinností pořádajícího klubu ve stejném kole bylo potrestáno i Slovácko, jeho soupeř z předminulé soboty Zlín (1:0) pyká za nesportovní chování fanoušků, kteří také použili pyrotechniku. Oba kluby zaplatí 20 000 korun.

 

Dalibor Glück, ČTK

Kvůli obdobným prohřeškům zahájila disciplinární komise řízení s Mladou Boleslaví a Spartou za chování fanoušků při nedělním utkání 5. kola (4:3). Středočeši vedle pyrotechniky mohou očekávat i trest za vhazování předmětů na hřiště, Letenští zase za nevhodný transparent v hledišti. Disciplinárka se bude zabývat i počínám fanoušků Baníku Ostrava v zápase s Bohemians 1905 (4:2) a Sigmy Olomouc v utkání s Karvinou (1:1).

Opavský útočník Václav Jurečka dostal jednozápasový trest za vyloučení po druhé žluté kartě v nedělním utkání v Jablonci (2:1).

ČTK

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..