Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Vždycky jsme s váma! Nebo ne...? Slávisté přestěhovali děkovačku, tribuna Sever si ji nepřála

24. srpna 2019 23:09 - Praha

Malér v hledišti z utkání s Olomoucí a uzavření stadionu na následný zápas s Libercem doznívá v Edenu dál. Fotbalová Slavia zavedla dočasná opatření, zakázala i chorea, během nichž se hrstka výtržníků házejících pyrotechniku do sektoru pro hosty převlékla a namaskovala. Problémoví fanoušci sešívaných jsou proti. Odmítli dokonce tradiční děkovačku, která se po výhře 4:0 v derby s Bohemians výjimečně odbyla před severovýchodním koutem hlediště.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Slíbili rázná opatření a začali jednat. U některých fanoušků se však nesetkali s pochopením. Část tribuny Sever odmítla v derby s Bohemians fandit. V době, kdy Frydrych zvyšoval na 2:0, se dokonce někteří příznivci poprali mezi sebou a do hlediště museli naběhnout pořadatelé v zelených vestách.

„Derby bez chorea jako twitter bez Jardy," glosoval situaci v táboře vršovického rivala transparent v sektoru pro hosty s poukazem na časté glosy šéfa soupeře Tvrdíka.

Vršovické derby s novými pravidly. Pokud se fanouškům nelíbí, mohou vrátit permanentku

Slávisté navzdory deseti změnám v základní sestavě derby jasně ovládli. Přesto bylo po zápase dusno. Mužstvo muselo tradiční děkovačku přestěhovat před severovýchodní kout hlediště. Někteří kotelníci dokonce vyslali k vlastním hráčům dost drsná výhružná gesta...

„Představitelé tribuny Sever nás včera upozornili, že si nepřejí děkovačku před svým sektorem. Jde prý o jejich protest proti situaci, hráči se podle toho zachovali. Všichni bychom se měli soustředit hlavně na středeční odvetu s Kluží. Drtivá většina diváků fandila skvěle, což protestující nejspíš ani nečekali," vysvětluje tiskový mluvčí Michal Býček.

Ve slávistickém kotli se během utkání s Bohemians objevil tento transparent.

Vlastimil Vacek, Právo

„Bojkot některých fanoušků? Soustředili jsme se spíš sami na sebe. Atmosféra byla i tak vynikající. Musíme lidem znovu poděkovat," říká za tým kapitán Josef Hušbauer.

dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..