Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Čtyři góly jsou mu málo? Trenér Boleslavi čekal od kanonýra Komličenka víc

25. srpna 2019 20:08 - Mladá Boleslav

Řekli byste, že když zápas rozhodnete čtyřmi vstřelenými góly, zákonitě se od trenéra musíte dočkat pochvalných slov? Omyl. V neděli to pocítil ruský útočník Mladé Boleslavi Nikolaj Komličenko, jenž zařídil všechny trefy svého týmu v utkání 7. kola první fotbalové ligy s Českými Budějovicemi (4:2). Trenér Středočechů Jozef Weber však stejně nebyl s výkonem svého kanonýra zcela spokojený.

 

Vít Černý, ČTK

„Kritizovat hráče, který dal čtyři góly, bude působit směšně a víte, že Komli je takový můj nevlastní syn, ale pokud si přeje svoje vysněné angažmá, musí podávat ve hře lepší výkony," řekl na tiskové konferenci Weber.

Mladá Boleslav už před sezonou uvedla, že počítá s Komličenkovým odchodem. Před pár týdny se o něj zajímal Lokomotiv Moskva. Aktuálně však nikam namířeno nemá.

Trenér Mladé Boleslavi Jozef Weber povzbuzuje své svěřence v utkání s Českými Budějovicemi.

Vít Černý, ČTK

„Pokud mám přesné informace, tak v současné chvíli se žádná nabídka neřeší, ale znáte to, na konci přestupního období se jednání začnou vždycky zrychlovat. V současné době se nic neděje. Předpokládám, že Komli bude zítra na tréninku," uvedl Weber.

Komličenko, který v minulé sezoně díky 29 brankám vytvořil rekord samostatné soutěže, naskočil do základní sestavy poté, co předchozí tři soutěžní zápasy kvůli zranění vynechal. „Nikdo nemohl tušit, jak na tom po zranění bude, ale on přijde a čtyřmi góly to rozhodne. Klobouk dolů," prohlásil mladoboleslavský záložník Pavel Bucha.

Senzační obrat Boleslavi řídil ruský tank

"Co šance, to gól. Má takovou mentalitu, je hrozně gólový, má na to čuch a padá mu to tam. Jsme za to hrozně rádi," konstatoval Bucha.

škv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..