Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Rival na ně z Milána spustil hrůzu. Slavia nás neděsí, dušují se sparťané před derby

18. září 2019 15:46 - Praha
(Aktualizováno: 18. září 2019 17:16)

Celá pohárová Evropa před nimi musela smeknout, jaký výkon sešívaní na San Siru podali. Když fotbalisté pražské Slavie v Lize mistrů přehrávali Inter Milán, lídra italské ligy, museli u veškeré tuzemské konkurence budit hrůzu při představě, jaká bude vzájemná konfrontace v domácí soutěži. Přitom hned v neděli červenobílé čeká derby na Spartě! V přiloženém videu se dozvíte, jak Letenští na výzvu z Milána reagují.

Sport.cz

Svých problémů mají dost, ztrácejí na lídra tabulky devět bodů. Tři a půl roku už Slavii neporazili, a zrovna teď by měli zastavit soka, který na Interu znovu jasně demonstroval svou sílu? Těžký úkol pro sparťany!

„Nevidím důvod, proč by nás měl výkon Slavie v Miláně děsit. Remíza na Interu je samozřejmě fantastický úspěch českého týmu. Obdivuhodný, Slavia k němu došla koncepčně a dlouhodobě," reaguje trenér Václav Jílek.

„Pro mě byl její úterní výkon očekávatelný. Nečekal jsem spíš výpadky některých hráčů Interu. Ale nemyslím, že by zápas Ligy mistrů měl mít přesah do derby. Třeba se zápasem v Opavě bychom moc shodných bodů také nenašli," poukazuje Jílek na nečekanou ztrátu rivala před reprezentační pauzou.

Více už v našem videu.

dos, zp, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..