Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Proti Arsenalu bude hrát Slavia bez kapitána Vlčka

4. listopadu 2007 14:52 - PRAHA

Bez svého kapitána a nejlepšího střelce týmu Stanislava Vlčka nastoupí fotbalisté Slavie Praha ve středu na Strahově v utkání Ligy mistrů proti Arsenalu. Kvůli svalovému zranění bude trenéru Karlu Jarolímovi určitě chybět i v pražském derby proti Viktorii Žižkov v dalším ligovém kole. Vlček nedohrál sobotní ligové utkání proti Teplicím, v závěru byl střídán kvůli zranění lýtkového svalu.

"Píchlo mi v lýtku, musel jsem hned vystřídat," řekl pro webové klubové stránky Vlček po zápase. Dnes se podrobil důkladnému lékařskému vyšetření a nález odborníků ho nakonec i relativně potěšil. "Dopadlo to asi nejlépe, jak mohlo. Sval je jenom zhmožděný, v lýtku je krevní hematom," řekl Vlček.

"Měl jsem strach, že to bude natržené, to by mě potom nucená pauza čekala mnohem delší," prohlásil hráč, jemuž lékaři nařídili klid na deset až dvanáct dnů. "Přijdu o Arsenal a asi i o derby s Žižkovem. Doufám, že se ale dám dohromady v reprezentační přestávce," dodal Vlček.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..