Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Bombastický návrat do Příbrami! Starka loví trenérské eso

26. února 2020 08:54 - Praha

K záchraně s trenérským esem? Překvapivý tah v těžké situaci možná chystá Jaroslav Starka, šéf fotbalové Příbrami, posledního celku první fotbalové ligy. K záchraně by mohl pomoci Karel Jarolím. Byl by to senzační návrat protřelého matadora na lavičku středočeského klubu po více než dvou desítkách let, před nimiž začínal pořádně zostra startovat svoji trenérskou kariéru.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Příbramský šéf měl podle deníku Sport oslovit na místo odvolaného Romana Nádvorníka právě Jarolíma.

List spekuluje i o tom, že by tým převzali Jarolímovi synové David a Lukáš zaštítění profilicencí současného asistenta Petra Čuhela. Třiašedesátiletý otec Jarolím, který v minulosti vedl i národní tým, by pak případně působil jako poradce.

Karel Jarolím během utkání Ligy národů s Ukrajinou.

Vlastimil Vacek, Právo

Čuhel je zjevně jen provizorním řešením, i když Příbram jako hlavní kouč už také vedl, a to v roce 2009 a v sezoně 2013/2014.

U fotbalistů poslední Příbrami skončil trenér Nádvorník

„Trenéra hledáme, ale nechceme nic uspěchat. Když se nepovede přivést nového kouče do sobotního duelu s Boleslaví, tým povede zkušený Čuhel, a budeme pokračovat v hledání příští týden," uvedl Starka podle Práva.

vap, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..