Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA JARA: Pan neprůstřelný, mladá hvězda i nečekaní kanonýři

15. března 2020 19:18 - Praha

Čtyři kola, a dost. Nikdo neví, co bude dál... Nejvyšší domácí soutěž stihla aspoň jarní start, během něhož se objevila řada opor. Některé osvědčené, jiné nečekané. Každopádně všichni protagonisté ideální sestavy jara fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz mohou litovat, že je soutěž po dobu trvání nouzového stavu zastavena. Měli parádní formu. Tři zástupce má v jedenáctce Plzeň, dva Liberec.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Když si Karviná v zimě z Trnavy pořídila Petra Bolka, určitě netušila, jak rychle jí pomůže. Zkušený brankář stáhl roletu, ani jednou ještě neinkasoval a výrazně přispěl k překvapivému zisku deseti bodů.

Mladý Jakub Pokorný se rychle vypracoval mezi opory ostravského Baníku. Obráncům jinak dominují hlavně zkušení. Reprezentant Jakub Brabec v Plzni, Tomáš Sivok v Českých Budějovicích a další internacionál Michal Kadlec na Slovácku.

Místo tréninků maká na baráku! Kapitána klokanů mrzí divná rozlučka Fourcadea

Hráčem února se stal Pavel Bucha. Slavia musí litovat, že jí mladý záložník utekl do Plzně. Liberecký Tomáš Malinský znovu potvrdil, že na Spartu má spadeno. A formu si drží. Vojtěch Kubista je hlavně muž na černou práci, v Jablonci teď ovšem dal i efektní góly.

Jean-David Beauguel pod koučem Guĺou náramně ožil a táhne útok Plzně. Host ze Sparty se nebývale vyplácí Olomouci - Lukáš Juliš dal gól v každém soutěžním zápase, v němž nastoupil. Odchovanec sešívaných Jan Kuchta putoval po hostováních. Teď se konečně usadil v Liberci a trvalý přestup uctil čtyřmi góly.

Sestava jara fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Bolek (Karviná) - Brabec (Plzeň), Pokorný (Ostrava), Sivok (České Budějovice), Kadlec (Slovácko) - Malinský (Liberec), Kubista (Jablonec), Bucha (Plzeň) - Juliš (Olomouc), Beauguel (Plzeň), Kuchta (Liberec).
dos, Sport.cz

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..