Rubriky:

FORTUNA:LIGA

SESTAVA JARA: Pan neprůstřelný, mladá hvězda i nečekaní kanonýři

15. března 2020 19:18 - Praha

Čtyři kola, a dost. Nikdo neví, co bude dál... Nejvyšší domácí soutěž stihla aspoň jarní start, během něhož se objevila řada opor. Některé osvědčené, jiné nečekané. Každopádně všichni protagonisté ideální sestavy jara fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz mohou litovat, že je soutěž po dobu trvání nouzového stavu zastavena. Měli parádní formu. Tři zástupce má v jedenáctce Plzeň, dva Liberec.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Když si Karviná v zimě z Trnavy pořídila Petra Bolka, určitě netušila, jak rychle jí pomůže. Zkušený brankář stáhl roletu, ani jednou ještě neinkasoval a výrazně přispěl k překvapivému zisku deseti bodů.

Mladý Jakub Pokorný se rychle vypracoval mezi opory ostravského Baníku. Obráncům jinak dominují hlavně zkušení. Reprezentant Jakub Brabec v Plzni, Tomáš Sivok v Českých Budějovicích a další internacionál Michal Kadlec na Slovácku.

Místo tréninků maká na baráku! Kapitána klokanů mrzí divná rozlučka Fourcadea

Hráčem února se stal Pavel Bucha. Slavia musí litovat, že jí mladý záložník utekl do Plzně. Liberecký Tomáš Malinský znovu potvrdil, že na Spartu má spadeno. A formu si drží. Vojtěch Kubista je hlavně muž na černou práci, v Jablonci teď ovšem dal i efektní góly.

Jean-David Beauguel pod koučem Guĺou náramně ožil a táhne útok Plzně. Host ze Sparty se nebývale vyplácí Olomouci - Lukáš Juliš dal gól v každém soutěžním zápase, v němž nastoupil. Odchovanec sešívaných Jan Kuchta putoval po hostováních. Teď se konečně usadil v Liberci a trvalý přestup uctil čtyřmi góly.

Sestava jara fotbalové Fortuna ligy podle Sport.cz:
Bolek (Karviná) - Brabec (Plzeň), Pokorný (Ostrava), Sivok (České Budějovice), Kadlec (Slovácko) - Malinský (Liberec), Kubista (Jablonec), Bucha (Plzeň) - Juliš (Olomouc), Beauguel (Plzeň), Kuchta (Liberec).
dos, Sport.cz

  0:0 Příbram - Slavia 0:0   přestávka
20200602T20:00:00+0200
Příbram vs. Slavia
Příbram vs. Slavia
Příbram
Slavia
ČT sport 0:1 Jablonec - Liberec 0:1   dohráno
20200602T18:00:00+0200
Jablonec vs. Liberec
Jablonec vs. Liberec
Jablonec
Liberec
  1:1 Ml.Boleslav - Zlín 1:1   dohráno
20200602T18:00:00+0200
Ml. Boleslav vs. Zlín
Ml. Boleslav vs. Zlín
Ml. Boleslav
Zlín

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..