Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Pohár bude v Edenu i v Liberci

17. května 2008 10:24 - PRAHA

Nikoliv jeden, ale hned dva poháry pro mistra ligy budou při sobotním třicátém ligovém kole připraveny k předání pro nového šampióna. Jeden bude nachystán pro korunovaci v Edenu pro případ triumfu Slavie, druhý pak v Liberci pro variantu oslav Sparty.

 

čtk

„Není pravda, že bude jen jeden pohár. Slavii rozhodně nebereme jako prioritu, máme připravené dva ceremoniály a dvě delegace. Jednu v Edenu a jednu na stadiónu v Liberci,“ řekl Ivo Lubas, ředitel profesionálního fotbalu ČMFS.

Pokud totiž Slavia doma prohraje s Jabloncem a Sparta vyhraje v Liberci, budou se mistrovské oslavy odehrávat na severu Čech. Šampióna pod Ještědem by korunoval místopředseda ČMFS a manažer reprezentace Vlastimil Košťál s generálním sekretářem svazu Rudolfem Řepkou. V Edenu by pohár předávali Lubas a předseda svazu Pavel Mokrý.

Kde bude originál trofeje, nechce svazové vedení prozradit. Mnohé však napovídá přítomnost předsedy Mokrého v Edenu. „Já sám bych originál od repliky ani neuměl poznat, jsou úplně stejné,“ poznamenal Lubas. Dodal, že v Edenu i v Liberci bude vedle poháru nachystaná také sada mistrovských medailí. „Ty už budou pochopitelně obě originální.“

ram, ČTK, Právo

Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..