Fotbalové Slovácko zatím platy hráčům a realizačnímu týmu nesnižuje

6. dubna 2020 15:36 - Uherské Hradiště

Fotbalové Slovácko prozatím na rozdíl od některých jiných klubů v české nejvyšší soutěži ke snižování odměn nepřistupuje. Hráči i členové realizačního týmu dál pobírají plné platy.

 

Ondřej Hájek, ČTK

„V současné době platíme všem celou měsíční mzdu na základě podepsaných smluv. Zabývat se tím budeme až poté, když bude jasno, zda se první liga dohraje. To už budeme taky lépe vědět, jak moc na nás důsledky koronavirové krize dopadají," tvrdí ředitel hradišťského klubu Petr Pojezný.

Fotbalisté Slovácka se momentálně připravují stejně jako hráči dalších týmů individuálně. „Do práce docházejí pouze zaměstnanci, kteří na svých úsecích řeší takové úkony, abychom byli jako klub připraveni znovu naskočit do standardního fungování, pokud to situace časem dovolí. A taky se snaží pochopitelně co nejvíc eliminovat ekonomické ztráty," sdělil.

Platy dolů, ale s podmínkou. Viktoria Žižkov přišla s novinkou

I ve Slovácku stále živí naději, že se rozehraný prvoligový ročník stihne dokončit. „Termín dohrání by se ale musel asi prodloužit až do července, možná i do začátku srpna. A k mistrovským zápasům by se mužstva musela vrátit nejpozději v první polovině června," myslí si Pojezný.

čfo, Sport.cz, Právo

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..