Kluci, máte to tady! Guľa s hráči rozvážejí v Plzni obědy městským policistům

8. dubna 2020 16:46 - Plzeň

Fotbalová Plzeň nadále pomáhá lidem, kteří v době pandemie koronaviru stojí v první linii. V tomto týdnu vozí trenéři a hráči A-týmu obědy a nealkoholické nápoje pro městské policisty v Plzni. Z restaurace Klubovka, situované v Doosan Areně.

FC Viktoria Plzeň

„Viktoria chtěla v aktuální nelehké situaci pomoci. Na základě úzké spolupráce s městem jsme se domluvili, že pomůžeme vyřešit stravování pro městské strážníky, kteří i v této době plní své úkoly a dennodenně se starají o naši bezpečnost. Po celý týden jim tedy přímo z klubu budeme dovážet obědy zdarma," citoval web Viktorie člena klubového managementu Petra Chvojku.

Jako první se úkolu chopili brankáři Matúš Kozáčik a Aleš Hruška, kteří obědy zavezli osobně na stanici strážníků. V úterý je následoval trenér Adrian Guľa se záložníkem Pavlem Buchou, ve středu pak asistent Marek Bakoš se záložníkem Janem Kopicem.

„Kluci, už jedeme, abyste neměli hlad," hlásil Bakoš do klubové kamery během cesty na strážnici. „Těší mě, že se náš klub tímto způsobem zapojil do pomoci lidem, kteří si to zaslouží. Okamžitě jsem na tuto možnost kývnul a přijel osobně poděkovat," doplnil Hruška.

Plzeň poděkovala záchranářům. Jejich práce si moc vážíme! Až to bude možné, zvu je na fotbal, řekl Guľa

Celá akce probíhá za přísných hygienických podmínek. Fotbalisté a trenéři nosí roušky, mají gumové rukavice. A snaží se o co nejmenší osobní kontakt.

„Podpory Viktorie si moc vážíme. Děkujeme jí, že v tomto pro všechny nelehkém období našim sloužícím strážníkům zpříjemnila část jejich náročné služby. Doufáme, že se co nejdříve znovu setkáme, ale tentokrát už při jiné příležitosti, při domácím utkání v Doosan Areně," uvedl zástupce velitele Městské policie Plzeň Michal Rybáček.

neu, Sport.cz, Právo

  2:1 Slavia - Ostrava 2:1 dohráno
20210307T18:30:00+0100
Slavia vs. Ostrava
Slavia vs. Ostrava
Slavia
Ostrava
  Odloženo Jablonec - Sparta Odloženo
20210307T16:00:00+0100
Jablonec vs. Sparta
Jablonec vs. Sparta
Jablonec
Sparta
  1:3 Budějovice - Ml. Boleslav 1:3 dohráno
20210307T14:00:00+0100
Budějovice vs. Ml. Boleslav
Budějovice vs. Ml. Boleslav
Budějovice
Ml. Boleslav
  1:1 Karviná - Brno 1:1 dohráno
20210307T14:00:00+0100
Karviná vs. Brno
Karviná vs. Brno
Karviná
Brno

Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Výsledky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: